photo-1517722014278-c256a91a6fba

Düğün Planlama

 Bunca kurumsal başlığın içersinde düğün mü? Neden? Çünkü hepimiz insanız ve sadece iş dünyasından ibaret bir hayatımız yok. Yoğun iş tempomuzun içersinde zamanı geldiğinde, bir düğün planlayıcısına da ihtiyacımız olabiliyor. Benim için bir düğünün planlanması, bir şirket davetinin planlanması ile aynı özeni içeriyor. Sadece burada biraz daha romantik detaylara yer vererek hizmetimi biraz daha kişiye özel bir şekilde sunuyorum:) Mekan seçiminden, hediyeliklere kadar her detayı birlikte planlayıp, tasarlayıp  tüm sektörel deneyimimi ve zevkimi kullanarak düğünlerinizi de organize ediyorum.    

Bu konuda daha detaylı bilgi almak için www.dreamerwedding.com sayfasına göz atabilirsiniz.

Destinasyon Düğünleri

Yurtdışında düğün gerçekleştirmek istediğinizde bölgedeki yerel bağlantılarımı kullanarak düğününüzü bütçenize ve taleplerinize göre organize ediyorum. Hırvatistan, Yunanistan, Portekiz, siz düğününüzü nerede gerçekleştirmek istersiniz?

Kişiye Özel Tasarım Düğünler

Benim için bir düğünde ne kadar bütçe harcandığından çok sunduğu atmosfer ve kişileri yansıtan zevk ön plandadır. Bu nedenle mekan seçimi ile yola çıkıyor, sonrasında da tüm dekoru ve eğlence içeriğini taleplerinize göre hikayelendirerek  tasarlayıp planlıyorum. Bir nevi markanızı yansıtan iletişim planı gibi..;)