adventure-backlit-community-207896

Etkinlik Yönetimi

İletişimin deneyimsel metodu olan kurumsal etkinliklerinizi tüm sektörel tecrübem ve pazarlama becerilerim ile birleştirerek kurguluyor ve organize ediyorum.

VIP Organizasyonlar

Özel davetleriniz için butik ve kişiye özel hizmet anlayışı içersinde;  catering hizmetinden, masa çiçeklerine kadar tüm detayları ile tasarlanıp uygulanması hizmetini sunuyorum. Bu hizmet kapsamında dilerseniz davetinizin içeriğini de birlikte oluşturabiliriz.

Şirket Davetleri

Yıldönümleri, yıl sonu partileri, özel kutlamalar ..vb gibi birçok şirket davetinizi tasarlayıp, planlıyor ve organizasyonu gerçekleştiriyoruz.Tüm bunların her aşamasında bizzat bulunarak, talebinize  göre organizasyonun gerçekleşmesi için  işleyişi takip ediyorum.

Ürün Lansmanları

Yeni bir ürün veya hizmetin duyurulması için ürün veya hizmetinizin sunacağı faydayı deneyimsel pazarlama metodu içersinde, sunabileceğimiz en güzel şekilde hikayelendirip, etkinliği bu hikayeye göre tasarlayıp organize ediyorum.

.

Açılışlar

Mekanınızı ilgili kişilere duyurmak, bunun için gereken davet organizasyonunu gerçekleştiriyorum. Siz nasıl bir konsept ve ne kadar bütçe kullanmak istediğinizi söyleyin yeter! Catering, müzik, dekor, davetiyeler ve davetliler, bu liste içeriğinize göre uzar gider…