close-up-cookies-delicious-808923-2

Kreatif

İletişim planımızın içersinde ihtiyacımız olabilecek grafik tasarım ve uygulamasını gerektiren tüm hazırlıkları grafiker arkadaşımla birlikte tamamlıyoruz.

Marka İsmi ve Logo Tasarımı

Sizi yansıtan sunmak istediğiniz faydayı veya hizmeti anlatan marka isminizi ve vermek istediğiniz mesajı yansıtan logonuzu tasarlıyoruz. Bundan dolayı,  öncesinde biraz sizi dinlemek istiyoruz.

Kurumsal Kimlik

Ürün veya hizmetinizin akılda kalması için markanızın bir bütün olarak algılanması işinizi kolaylaştırır. Bunun için de logo belirlenmesi, slogan, zarf, dosya antetli kağıt gibi markanızı ofis dışında hissettiren tüm araçların tasarımlarını hazırlıyoruz.

Sunum Tasarımı

Şirket sunumuz veya diğer tüm sunumlarınızın kurum kimliğinizi yansıtabilmesi için size özel sunum şablonunuzu hazırlıyoruz.

Website Tasarımı

Sizin için özel tasarlanmış bir websitesi ile sunduğunuz hizmetin farkını sizi merak edenlere yansıtabilirsiniz. Biz de bunun için önce sizi dinleyip sonra tüm özenimizi ortaya koyuyoruz.

Ambalaj & Hediye Tasarımı

Ürünlerden, hediyeliklerinize ambalaj tasarımlarını hazırlayıp dilerseniz uygulatıyoruz. Amacımız kullanımı kolay, kurum kimliğini ve markayı yansıtan etkileyici ve kullanışlı ambalajlar oluşturmak.Ayrıca özel günler için toplu hediyeleriniz için fikirler oluşturup içeriklerini de hazırlayabiliyoruz.