berry-close-up-cooking-141815-2

İçerik Yönetimi

 Online veya offline tüm iletişim araçlarında, ürün veya hizmetinizi en anlaşılır şekilde  aktarabilmek için gereken tüm başlıkları ve yazıları hazırlıyorum. Bir nevi kullanacağınız tüm metinlerin hazırlanması işini, tüm tecrübelerimi ve yazı yazma yeteneğimi kullanarak gerçekleştiriyorum.

Website İçeriği

Marka iletişim araçlarından biri olan websitesi başlık ve metinlerini ister Türkçe, ister İngilizce olarak hazırlıyorum. Amacım sayfanızın, markanızı en güzel şekilde anlatarak tüketici tarafından net bir şekilde algılanmasını sağlamak.

Katalog İçeriği

Ürünlerinizi derleyip toplarlıyor, müşterilerinize anlatmak istediğiniz şekilde kurum kimliğinize uygun çizgiler içersinde hazırlıyoruz. Bu hizmet sırasında sizlerden aldığım kapsamlı bir bilgilendirme ile grafiker arkadaşım arasındaki iletişimi ve planlamayı gerçekleştiriyorum

Hikaye Anlatımı

Her markanın bir çıkış hikayesi vardır ve bu hikayeler marka ile tüketici arasındaki bağın temelidir. Bu gerçek hikayeleri kaleme almak ve tüketicinize aktarmak için önce sizi dinliyor, sonra da hikayeyi yazıyorum. Hikayeler içersindeki kahramanları tamamen sizin duygularınız ve benim anlatımım canlandırıyor.